فروش اقساطی بهمن موتور | خرید اقساطی بهمن خودرو

کاریپ به عنوان یکی از مجریان فروش اقساطی محصولات بهمن خودرو ( بهمن موتور ) آماده است تا محصولات این شرکت را به صورت اقساطی و قسطی در اختیار مشتریان عزیز با شرایط استثنایی قرار دهد.

دریاره بهمن خودرو :

گروه بهمن در سال 1331 و در راستای فعالیت در زمینه حمل و نقل دریایی و حق العمل کاری نمایندگیهای تجاری ، به نام شرکت سهامی ایران خلیج کو تاسیس شد. این شرکت در سال 1338، اولین محصول خود را با عنوان وانت سه چرخ مزدا تولید کرده ، نام شرکت به کارخانه اتومبیل سازی مزدا تغیر یافت. در سال 1363 وانت مزدا 1600 به مرحله تولید رسید و این شرکت به ایران وانت تغییر نام داد.
در سال 1378 با تغییر نام شرکت به گروه بهمن، حوزه فعالیتها به زمینه های تولیدی، بازرگانی و سرمایه گذاری توسعه یافت و سر آغاز نوینی برای این مجموعه رقم خورد. کسب افتخاراتی نظیر خودروساز نمونه، بهره ورترین خودروساز، اولین خودروساز سبز، پیشرو بودن در میان شرکتهای برتر ، قرار گرفتن در میان کیفی ترین خودروهای تولیدی کشور، توسعه ساخت داخل محصولات ، سودآوری پایدار، اخذ جوایز و نشان های متعدد ملی در حوزه های تعالی سازمانی، کیفیت ، بهره وری، مدیریت دانش و منابع انسانی، از دستاوردهای این مجموعه می باشد.
در سال 1395 با رویکردی جدید و ماموریتی متفاوت از گذشته ، سهام عمده گروه بهمن طی تشریفات قانونی و از طریق معاملات بورس توسط بخش خصوصی خریداری گردید . ماموریت اصلی این شرکت ، پوشش نیازهای بازار حمل و نقل با رویکرد تولید وسائل نقلیه سبک از جمله موتور سیکلت و انواع خودروهای سواری تا خودروهای تجاری سبک و سنگین در قالب شرکتهای بهمن موتور ، بهمن دیزل ، سیبا موتور و ایران دوچرخ ، توانسته نقش موثری در صنعت خودرو به ویژه در بخش خودروهای کار و تجاری ایفا نماید.
گروه بهمن بعنوان هلدینگ تخصص چند رشته ای، با اتخاذ راهبردهای مناسب و اقدامات به موقع در مسیر رشد و توسعه، با هدف دستیابی به رشد پایدار ، سود آوری و بازدهی مطلوب اقتصادی گام بر می دارد. هم اکنون شرکت در سه حوزه اصلی خودرو، انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی و سرمایه گذاری مالی مشغول به فعالیت می باشد.

جهت مشاهده دیگر محصولات و شرکت های خودرویی ایران در خصوص فروش اقساطی خودرو به بخش خرید اقساطی خودرو مراجعه نمایید

اقساط 6 تا 36 ماهه

بدون نیاز به ضامن

سند به نام خریدار

خرید اقساطی خودروهای گروه بهمن موتور

در ادامه سایت کاریپ به برخی از خودرهای گروه بهمن که اقدام به تولید و یا مونتاژ و واردات خودرو کرده است در ایران می پردازیم اشاره می کنیم که با کلیک بر روی هر یک از خودروها می توانید مشخصات این شرکت ها را مشاهده نمایید و اقدام به خرید و فروش قسطی خودرو با قیمت مناسب و با شرایط مناسب بدون ضامن و با پیش پرداخت کم ( چک – سفته ) اقدام نمایید.

ثبت نام و خرید خودروهای اقساطی بهمن موتور

فروش اقساطی وانت دوکابین ایسوزو

فروش اقساطی وانت دوکابین کاپرا

فروش اقساطی وانت تک کابین کاپرا

فروش اقساطی وانت کارا 1700

فروش اقساطی سایپا

فروش اقساطی وانت مزدا تک کابین و دو کابین

فروش اقساطی وانت کارا 2000 (دو کابین)

فروش اقساطی وانت کارا 2000 (تک کابین)

فروش اقساطی کاپرا 2 (دوکابین)

فروش اقساطی اینرودز

فروش اقساطی سواری مزدا 2

فروش اقساطی پاجرو

فروش اقساطی لندمارک

فروش اقساطی هاوال H9

فروش اقساطی هاوال H2

فروش اقساطی سواری مزدا 323

فروش اقساطی سواری آسا B50F

فروش اقساطی مزدا 3 جدید

فروش اقساطی سواری B30

فروش اقساطی فیدلیتی

فروش اقساطی دیگنیتی

اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط پیش فروش و اقساط

جهت شرایط اقساطی و یا پیش خرید خودرو به صورت ثبت نامی و لیزینگی با کاریپ تماس بگیرید